Forum klasowe

Szkoła Wyższa im. Bogdana Jańskiego

#1 2008-11-28 18:44:59

Ufok

Starosta

Zarejestrowany: 2008-10-20
Posty: 15
Punktów :   

Pare spraw organizjacyjnych - prosze o opinie

Witam,
Mialem dzis przyjemnosc przeprowadzic z naszym dziekanem rozmowe, padlo w niej pare propozycji odnoscnie naszego planu i powiedzym ulatwienia paru rzeczy.

Pierwsza sprawa to j. angielski, kazdemu z nas przeszkadza jak ma miec okienko, miec go naprzemiennie w soboty tez nie bardzo wypala, propozycja dziekana jest zorgazniowanie j, angielskiego co drugi czwartek w godzinach od 16:20-17:50, oczywisice dalej z podzialem na grupe poczatkujaca i zaawansowana. Prosze o Wasze opinie na ten temat czy by Wam to odpowiadalo.

Druga sprawa wyglada nastepujaco, ze tak to nazwe wolicie miec wiecej zajec w jeden dzien czy o jeden zjazd wiecej w meisiacu ale krotsze zajecia, o co chodzi, wlasnie z powodu j. angielskiego i paru innych spraw ktore sie zdazyly w szkole (nie wiem jakich) doszlo nam pare godzin zajec, dziekan wysunol propozycje dodatkowego zjazdu w dniach 23,24 stycznia w celu zmniejszenia ilosci godzin w innych dnia. Oczywiscie jesli wolicie moze byc wiecej zajec na pozostalych zjazdach. wybor nalezy do Nas.

Kolejny temat do sprawa praktyk i tego jak bedziemy z nich rozliczani. Pani dyrektor chce aby w kosciele w ktorym byla msza inauguracyjna zostala odprawiona msza dla nas (bylo nie bylo to szkola katolicka) jesli by sie znalezli chetnie do zabrania aktywnego udzialy w mszy (skladanie darow, czytania itp) osoby te maja wtedy zaliczone iles tam czasu praktyk.
Inny sposob na zalicznzeie godzin praktyk to sprawa tzw wolnych wykladow o ktorych mowil dziekan, jesli tako uda nam sie zorganziowaz bedzie to czas rozliczany w ramach praktyk. Tak samo jesli zorganziujemy sobie spotkanie oplatkowe bedize to rowniez wliczone w czas praktyk. Niestety godziny z praktyki wszyscy musimy miec zaliczone jesli chcemy sie dalej uczyc wiec jakos to trzeba zrobic, propozycje mile widziane, mozna rowniez zorgazniwoac zbiorke zabawek itp na swieta.
Jak juz jestem przy spotkaniu oplatkowym to dziekan zasugerowal aby takie male spotkanie zorbic 19 grudnia podczas naszego zjazdu, ostatnio wyklad czyli przedsiebiorczosc zostal by wtedy o pol godziny czy godzine skrocony i zostalo by zrobione spotkanie oplatkowe.

Prosze o jak najszybbsze opinie w tych sprawach poniewaz dziekan czeka na nasze decyzje i ustalenia, im szybciej tym lepiej.

Offline

 

#2 2008-11-28 21:37:23

jego_nuna

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-31
Posty: 10
Punktów :   

Re: Pare spraw organizjacyjnych - prosze o opinie

Czynny udział we mszy św.tak??? A policzyli ile nas jest?? Na kazaniu każdy po 2 wersety będzie czytał?? To śmieszne ;/ W ogóle te praktyki nie mają nic wspólnego z naszą przyszłą pracą. Jeżeli już płacimy taką kasę to mogliby nam coś załatwić w urzędzie miasta itd.
Zresztą...

Offline

 

#3 2008-11-28 23:02:38

KRim

Administrator

1245545
Call me!
Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2008-10-20
Posty: 71
Punktów :   

Re: Pare spraw organizjacyjnych - prosze o opinie

Ad1. Ja myślę że j. angielski może zostać tak jak jest. Mi to jest obojętne.
Ad2. Co do zajęć ja wole mieć raz więcej zajęć niż jedne zjazd więcej.
Ad3. Praktyki w kościele wątpię że to wyjdzie. Ja proponowałem spotkanie w Sali info. Ale dalej pozostaje to pod znakiem zapytania, co do tych spotkań z "ludźmi z wyższych sfer" wydaje mi się to bardziej realne.


DOMO rulz... ^^

Offline

 

#4 2008-11-29 10:43:30

Levin

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-08
Posty: 29
Punktów :   

Re: Pare spraw organizjacyjnych - prosze o opinie

Mi tam pasuje tak jak jest teraz angielski. Wole posiedzieć raz a porządnie na tym angielskim niż żeby mieć jakieś okienko w sobotę. A angielski w czwartek to już w ogóle wg mnie pomysł chybiony maksymalnie...Jak już przyjeżdżam na uczelnie to chce mieć wszystko z głowy, a nie ze przyjadę specjalnie na angielski w czwartek:/. Paranoja jak dla mnie.Dlatego ja mowie stanowczo nie co do dodatkowego zjazdu poświęconemu angielskiemu:/.

Co do praktyk, to Radek miał dobry pomysł z tym, żeby sie spotkać w sali informatycznej, tylko ze nikt sie tym poważnie nie zainteresował i dlatego dziekanat wymyślił praktykę w kościele:/. Może to są studia dla księży, a my te 350 złoty miesięcznie na tace dajemy....

Offline

 

#5 2008-11-29 11:55:34

jego_nuna

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-31
Posty: 10
Punktów :   

Re: Pare spraw organizjacyjnych - prosze o opinie

Ten pomysł z sala informatyczną to bardzo dobry pomysł,ale jestem pewna,że tak jak ja wiele osób o tym nie słyszało.
Swoją drogą chyba zdajecie sobie sprawę z tego,że żaden polityk czy "gwiazda" nie przyjadą do naszej szkoły za darmo. Zamiast przeznaczać nasze pieniądze na jakies pierdoły to mogliby zakupić jakiś sprzęt do sal.

Offline

 

#6 2008-11-30 22:17:14

Ufok

Starosta

Zarejestrowany: 2008-10-20
Posty: 15
Punktów :   

Re: Pare spraw organizjacyjnych - prosze o opinie

oczywiscie tutaj wszyscy maja duzo pomyslow, ale jakos nikt nie wypowiada ich glosno podczas zajec jak ktos pyta. Co do praktyk to nikt nie powiedzial ze takie praktyki w kosciele zostaly narzucone lub cos w tym stylu, co do wypowiedzi ze to nie w strone naszego zawodu, no coz, moze wiekszosc nie wie ale zalozycielem tej szkoly jest ksiadz wiec reszte mozecie sobie sami dopisac, pomysl z sala informatyczna moze i nie jest zly ale jakby ktos z Was nie zauwazyl praktyki nie beda juz z pania Martyna tylko z kims innym, a poki co zamiast narzekac na to ile placimy i ze nic z nasza kasa nie robia czekam na konkretne sugestie ktore moge przekazac dziekanowi
Co do wolnych wykladow to jak dobrze pamietam dziekan mowil ze na ten cel jest przeznaczona jakas kwota wiec nikt nie mowi ze Ci ludzie przyjda za darmo.
A skoro te 350 zl to dla Was wielki wydatek no to wybaczcie, ale zawsze mozna zmienic studia badz zrezygnowac, ale uwierzcie mi ze w innych szkolach wyzszych zdzieraja o wiele bardizej i nie przejmuja sie uczniami, dezczyje przychodza odgornie i nie ma konsultacji ze studentami jak im to pasuje czy nie.
Nasza szkola w sumie jest w trakcie tworzenia sie, wedlug mnie jesli sie wswzytsko dobrze rozegra teraz mozna przez nia przejsc latwo i milo, dogadujac sie zarowno z dziekanem jak i wykladowcami.

Offline

 

#7 2008-12-02 12:25:33

szwalik

Użytkownik

Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2008-11-08
Posty: 33
Punktów :   

Re: Pare spraw organizjacyjnych - prosze o opinie

Dla mnie jest wszystko jedno jak zadecyduje grupa ja się dostosuję, ale trzeba mieć na uwadze, też co ma do powiedzenia w tej kwestii prowadząca zajęcia z angielskiego, na pewno krótsze zajęcia lepiej wpływają na samopoczucie, a z drugiej strony niektórzy dojeżdżają z daleka i może być dla nich pewien dyskomfort. Z tego co mi wiadomo Dyrektorka ma zabezpieczone jakieś pieniądze dla osób, które zechciały być na spotkaniu, wykładzie czy też jak to tam zwał.

Offline

 

#8 2008-12-05 22:21:26

Bafomet

Nowy użytkownik

7174022
Zarejestrowany: 2008-12-05
Posty: 9
Punktów :   

Re: Pare spraw organizjacyjnych - prosze o opinie

Co do gier grupowych-propnuje "mafię",jeśli chodzi o integrację to super się nadaje.Zainteresowanym polecam

http://pl.wikipedia.org/wiki/Gra_w_mafi%C4%99

oczywiście można w nią grac o każdej porze dnia.

Angielski w czwartek?..To może i w poniedziałek i wtorek,środę...Nie lepiej "odwalić " wykłady za jednym zamachem,nawet z okienkiem,i miec czas na spokojną nauke w domku?

Praktyki w Kościele?...Nie boicie się że woda święcona wyparuje?...


By żyło się lepiej,wszystkim...powiedział Noe i wszedł do Arki...

Offline

 

#9 2008-12-07 14:36:02

KRim

Administrator

1245545
Call me!
Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2008-10-20
Posty: 71
Punktów :   

Re: Pare spraw organizjacyjnych - prosze o opinie

Te praktyki dalej aktualne tylko z dziekanem trzeba porozmawiac. Dalej tez czekam na propozycje... daty...!


DOMO rulz... ^^

Offline

 

#10 2008-12-17 00:54:31

Izuś

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-01
Posty: 11
Punktów :   

Re: Pare spraw organizjacyjnych - prosze o opinie

hmm gra w mafie;]tez moze byc byle nie za dlugo;]

Offline

 

#11 2009-01-15 12:18:03

szwalik

Użytkownik

Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2008-11-08
Posty: 33
Punktów :   

Re: Pare spraw organizjacyjnych - prosze o opinie

Byłem wczoraj na uczelni na spotkaniu z Dzikanem, Dyrektorką i niektórymi wykładowcami, pokrótce co bylo omawiane,
wykładowca z matematyki prawdopodobnie bvędzie zmieniony gdyż jest mgr matematyki a powinien być dr. matematyki aby mógł wykładać na wyższej uczelni, za to jest profesorem Politechniki Śląskiej z filozofii,
z wyciągniętych moich wniosków, na podstawie rozmowy Dziekana i Dyrektorki ta sama sytuacja jest z angielskim - w tym przypadku z mojej strony askurat ona dobrze wykłada nawet tak zdolny słuchacz jak ja jestem w stanie pojąć o co chodzi.
mam wstępny plan na II semestr, z tym, że  Dziekan zastrzegł iż będą napewno zmiany, wykładowca z filozofii ma też wykłady w Opolu i mają się dogadać uczelnie Jańskiego w Opolu i Nasza.
Dziekan i dr SKUBIDU mnają nadzieję, że wykażemy się aktywnością i podsunioemy im jakieś pomysły co do zajęć, spotkan z innymi ciekawymi ludzmi, a  także promocją szkoły.
Resztę opowiem w czasie zajęć jak nie zapomnę bo moja pamięć jest zupełnie zapełniona niekoniecznie ważnymi i pożytecznymi rzeczami

Offline

 

#12 2009-01-15 22:04:26

Levin

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-08
Posty: 29
Punktów :   

Re: Pare spraw organizjacyjnych - prosze o opinie

No zmiana wykladowcy z matematyki, to jest dla mnie najlepsza wiadomosc tego miesiaca:D. Cos tak wlasnie za bardzo filozoficznie podchodzil do tych wykladow moim zdaniem. Pozatym z przerwami byl dosc nie fair.... Z angielskiego to nie mam zadnych zastrzezen. I to by bylo na tyle:D

Offline

 

#13 2009-01-15 23:32:44

Izuś

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-01
Posty: 11
Punktów :   

Re: Pare spraw organizjacyjnych - prosze o opinie

;]koleś z maty i tak nie bardzo mi przypadł do gustu, nie podobały mi sie zajęcia, wiec opłakiwac Go nie bede, ale pani z angola mogłaby zostac chociaz do konca semestru;]

Ostatnio edytowany przez Izuś (2009-01-16 11:07:34)

Offline

 

#14 2009-01-15 23:56:58

szwalik

Użytkownik

Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2008-11-08
Posty: 33
Punktów :   

Re: Pare spraw organizjacyjnych - prosze o opinie

kurcze, czytam to co napisałem wczoraj i dzięki WAM serdeczne, że nie napisalićie ani słowa o BYKACH ORTOGRAFICZNYCH jaki tam występują.

Offline

 

#15 2009-01-17 00:05:30

Levin

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-08
Posty: 29
Punktów :   

Re: Pare spraw organizjacyjnych - prosze o opinie

Nie no lajtowo wazna byla tresc tej wiadomosci, a zwlaszcza czesc, w ktorej mowa o kolesiu z matmy:D

Offline

 
Forum Klasowe

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plroboty ziemne kraków prace ziemne kraków prace koparką kraków